Bio Menace Compilation

Bio Menace Compilation

Bio Menace Compilation V Bio Menace Compilation je sa ako agent CIA, Snake Logan, dostávate do Metro City, ktoré je napadnuté mutantami. Vašou úlohou je mesto vyčistiť a podať správu svojim nadriadeným. Hra je tipická arkáda od Apogee, s hrdinom postupujete po úrovniach, likvidujete potvorky, zbierate kľúče a rôzne predmety za ktoré získavate body, vylepšujete svoju zbraň a k dispozícii sú aj extra účinné granáty. Jednoducho klasika. Táto verzia obsahuje všetky tri epizódy.

Niečo viac o hre Bio Menace...


Môj herný čas?
- zábavná, akčná hierka od Apogee, príjemne strávené hodiny oslobodzovania našej planéty...

Prešiel som hru?
- prešiel som prvú shareware epizódu

Zaujímavosti...
- hra bola uvoľnená firmou 3D Realms ako freeware

Galéria


bio-menace bio-menace bio-menace bio-menace

bio-menace bio-menace bio-menace bio-menace

apogee bio-menace bio-menace bio-menace

mini-Recenzia (eng)

  You are Snake Logan, a top CIA operative who likes to do things his own way. Metro City has fallen under the attack of hideous mutants and your mission is to fly recon over the city and report back. While circling over the city you're shot down by hostile forces and forced to crash land on the streets of Metro. Grabbing what supplies you can find you are out to discover the source of these mutants and especially the guy who shot you down!

  Intelligence reports indicate that a man calling himself Dr. Mangle is responsible for the mutants and the destruction of Metro. You will have to battle your way through many levels packed with evil mutants and robotic guards to finally infiltrate Mangle's fortress and defeat him. You think to yourself that this will be the most dangerous mission of your life.

  Snake Logan is a weapons expert, and uses several throughout the game, including a high-powered machine gun (you NEED to hear the sound effect for this!) and grenades.

Video, Gameplay


Komentáre k hre Bio Menace


blog comments powered by Disqus