Gods

Gods: Into the Wonderful

GodsGods, alebo ako sa stať jedným z mýtických bohov. V roku 1991 túto akčnú arkádu vydala firma Bitmap Brother. Spolu s ich Chaos Engine, alebo SpeedBall sa stali nezabudnuteľnými pre všetkých hráčov starých hier. Gods predstavuje výbornú kombináciu akcie, skákania, zbierania predmetov, pokladov, nových zbraní a ničenia nepriateľov. Jednoznačne odporúčam!

Niečo viac o hre Gods...


Môj herný čas?
- hra je dosť ťažká, hlavne v DOSBoxe sa mi z neviem akého dôvodu zdali reakcie hlavnej postavy pomalšie, ako na mojej 386ke...

Prešiel som hru?
- hru som prešiel

Pamätné momenty...
- zabietie obrovského draka z ktorého vypadli životy a ďalšie poklady...

Galéria


gods gods gods gods

gods gods gods gods

gods gods gods gods

mini-Recenzia

  Určite všetci poznáte ten príbeh o Herkulesovi, poloboh obdarený nadľudskou silou, ktorý bude pomáhať slabým a utláčaným. No a o tom sa dnes baviť nebudeme... Budem sa rozprávať o hre Gods. A tam je príbeh trochu odlišný. Legenda hovorí, že prvý človek, ktorý objaví Stratené Mesto a postaví sa pred tvár bohov bude za odmenu prijatý medzi nich. Legenda ďalej hovorí, že iba raz za 1000 rokov sa takýto človek narodí. No a vám už musí byť jasné, že po spustení tento čas nastal.

A o čo v hre Gods vlastne ide? Úlohou každého sveta bolo prebiť sa cez úrovne plné príšer a na konci každej zničiť hlavného bossa. Na koniec úrovne ste sa mohli dostať rôznymi cestami pretože nikdy nebola daná priamo. Samozrejmosťou bol obchodník ktorý vám za vaše ťažko nazbierané peniaze predal nejaké to nové vybavenie a zásoby. Gods bola na svoju dobu perfektná arkáda s prekrásnou grafikou úrovní.

Video, Gameplay


Komentáre k hre Gods


blog comments powered by Disqus