ski-or-die-cover

Ski or Die

ski-or-dieSki or Die je výborný simulátor nezvyčajných zimných športov. Môžete súťažiť v piatich disciplínach: Snowboard Halfpipe, Snowball Blast, Downhill Blitz Acro Aerials a Innertube Thrash. Každá z disciplín je odlišná a hrateľnosť, hlavne pri Snowboard Halfpipe je vynikajúca.

Niečo viac o hre Ski or Die...


Môj herný čas?
- neboli to hodiny hrania, ale o to bolo viacej zábavy, hlavne pri nepodarených skokoch...

Prešiel som hru?
- podarilo sa mi kvalifikovať cez všetky disciplíny, najotravnejšia bola Innertube Thrash, všetky ostatné sú pefektné, hlavne Snowboard Halfpipe...

Pamätné momenty...
- dosiahnutie lepšieho času/skóre, ako protihráč :)...

Galéria


Ski or Die Ski or Die Ski or Die Ski or Die

Ski or Die Ski or Die Ski or Die

Recenzia

  Poznáte to, príde zima, všade plno snehu. Zoberiete lyže vystúpite na najbližší kopec a pomyslíte si aké by to bolo keby ste na tom malom skokanskom mostíku spravili salto vzad a nejaký ten premet. Ľudia okolo by len tupo pozerali čo sa stalo, tak sa spustíte dolu z kopca, pri nájazde na mostík sa skúšate prehodiť vzad, lyže sa skrýžia, strácate rovnováhu a v bezvedomí sa dokotúľate dolu.
Skry / Zobraz viac...

  Máte šťastie, že nejaký dobrák mal pri sebe mobil a zavolal sanitku. No a presne o tomto Ski or Die je, práve tu si môžete vyskúšať všetky akrobatické kúsky o ktorých sa Vám snívalo a ešte len bude snívať. Na výber máte rôzne disciplíny, teraz si ich po jednom predstavíme:

  Snowboard halfpipe - Snowboarding na U-rampe
Podľa mňa jednoznačne najlepšia disciplína. Za dve minúty musíte nazbierať 20 000 bodov, čo sa zdá celkom nereálne, keď za nejaký krkolamný kúsok dostanete okolo 300 bodov. Odmena bude čakať až v cieli, kde dostanete celkový bonus a ten môže byť väčší ako 20000 bodov. Skoky sa robia jednoducho tak, že stlačíte enter a k nemu príslušnú šípku plus záleží na rýchlosti akou idete. Rýchlosť sa zobrazuje v podobe troch symbolov v hornej časti obrazovky.

  Acro aerials - Akrobatické skoky
Ďalšia výborná disciplína. Skok z mostíka a vaše akrobacie boduje nekompromisná komisia, ktorá vo väčšine prípadov podhodnocuje. Musíte dostať aspoň 30 bodov. Triky sa robia klasicky enterom plus šípky.

  Downhill blitz - Zjazd
Zjazd z veľmi veľkého kopca. Stačí ak sa dolu dostanete do dvoch minút. Samozrejme popri tom môžete robiť hocaké triky pri skokoch z útesov.

  Snowbal blast - Guľovačka
Ďalšia výborná disciplína je guľovačka, len škoda že sa nedá použiť myš. V každej úrovni musíte zguľovať určitý počet deciek, aby ste postúpili ďalej. Ale pozor nato aby oni nezamordovali Vás vo Vašej pevnosti.

  Innertube thrash - Zjazd na pneumatikách
Najslabšia disciplína. Stačí ak dolu zídete skorej, ako súper a máte vyhraté. Cestou by ste sa mali vyhýbať ostrým veciam a naopak zbierať veci ako je pumpa a leukoplast aby Vaša pneumatika nevyfučala.

Video, Gameplay


Komentáre k hre Ski or Die


blog comments powered by Disqus