Abuse

Abuse

abuseAbuse je akčná arkáda v ktorej ako cyborg ničíte hordy votrelcov. Jednoduchý príbeh je zasadený do roku 2009 (ale nám to rýchlo ubehlo :), dostávate sa do prísne stráženého vezenia v ktorom prebiehajú genetické experimenty, ktoré sa samozrejme vymkli kontrole a vašou úlohou je dať všetko do poriadku. Nepretržitá akcia a atmosféra vás úplne vtiahne do deja.

Niečo viac o hre Abuse...


Môj herný čas?
- hra je veľmi náročná aj časovo aj nervovo, zatiaľ čo prvé úrovne sú len oťukávacie, vo vyšších sa rozpúta peklo

Prešiel som hru?
- hru som prešiel

Pamätné momenty...
- niekedy cez všetky tie výbuchy nie je nič vidieť, takže len naslepo strieľate na všetky strany...

Galéria


gods gods gods gods

gods gods gods gods

mini-Recenzia

  Abuse je na svou dobu genialně vypadající střílečka s klasickým příběhem zničit vše, přežít, utéct - hotovo. Má velmi pohodlné ovládání, ale to vůbec neznamená, že se u ní nezapotíte: Počet nepřátel se úroveň od úrovně zvyšuje geometrickou řadou a jsou silnější, se schopnostmi a ve špatně schůdném terénu pro vás, samozřejmě. Máte sice na výběr z velmi slušného arzenálu zbraní, ale zato jen několik možností si hru uložit během levelu (přímo daná místa).

  Důležitá poznámka - tato hra je opravdu velmi akční - zastavujete se velmi málo kdy (zvlášte pak ve vyšších levelech) a i když nejsou vaši nepřátelé na obrazovce vidět - poznáte, že každá vaše zastávka může být poslední...

Komentáre k hre Abuse


blog comments powered by Disqus